SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft.

Bonad björk. Skiva av vit marmor. Dörr med bakomliggande låda och förvaring. Bredd 44. Djup 36. Höjd 47 cm.

Slitage. Repor och märken. Skivor med något nagg.

Utropspris
2 000 SEK