SÄNGBORD / POTTSKÅP, 2 st snarlika, 1900-talets första hälft.

Stenskivor, låda i sargen, hyllplan samt skåp. Bredd 40 resp 41,5 cm, djup 34,5 resp 39,5 cm, höjd 77 resp 80 cm.

Märkbara skador, utbytta delar. Andra stenskiva lagad samt med skada.

Utropspris
150 EUR