SOFFA, Rodolfo Dordoni, "Hamilton", Minotti, Italien, 2000-tal.

I två delar varav en schäslong. Fast stoppad klädsel samt lösa plymåer. Schäslongens längd ca 104. Soffans längd ca 155 cm.

Slitage, märken. Fläckar samt missfärgning.

Utropspris
5 000 SEK