Theodor van der Beek

(Tyskland, 1838-1921)
Theodor van der Beek
(Tyskland, 1838-1921)

THEODOR VAN DER BEEK, olja på duk, signerad.

Flickor på äng. 85 x 56 cm.

Krackelyrer, mindre fläckar, retuscher samt lagning.

Utropspris
6 000 SEK