Maija Heikinheimo

(Finland, 1908-1963)
Maija Heikinheimo
(Finland, 1908-1963)

MAIJA HEIKINHEIMO, SKÄNK. Artek, 1950-talets slut.

Teak, skjutbar dörr med bakomliggande hyllor. 140x49 cm, höjd 92 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
860
9 744
897
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (33 bud)
9
20 apr 2015 16:06
860 EUR
8
20 apr 2015 16:06
840 EUR
9
20 apr 2015 16:03
820 EUR
8
20 apr 2015 16:03
800 EUR
9
20 apr 2015 16:03
780 EUR
8
20 apr 2015 16:03
780 EUR
9
20 apr 2015 16:01
760 EUR
8
20 apr 2015 16:01
740 EUR
9
20 apr 2015 16:00
720 EUR
8
20 apr 2015 16:00
700 EUR
9
20 apr 2015 15:59
680 EUR
8
20 apr 2015 15:59
660 EUR
9
20 apr 2015 15:59
660 EUR
8
20 apr 2015 15:58
640 EUR
9
20 apr 2015 15:57
620 EUR
8
20 apr 2015 15:57
600 EUR
9
20 apr 2015 15:57
590 EUR
8
20 apr 2015 15:57
570 EUR
9
20 apr 2015 15:56
550 EUR
8
20 apr 2015 15:55
530 EUR
9
20 apr 2015 15:54
510 EUR
8
20 apr 2015 15:54
500 EUR
8
20 apr 2015 15:54
490 EUR
9
20 apr 2015 15:54
470 EUR
8
20 apr 2015 15:27
450 EUR
20 apr 2015 8:13
410 EUR
19 apr 2015 19:07
110 EUR
9 apr 2015 23:46
65 EUR
3 apr 2015 21:03
60 EUR
3 apr 2015 8:53
55 EUR
3 apr 2015 1:22
50 EUR
2 apr 2015 22:50
45 EUR
2 apr 2015 14:45
30 EUR