Smycken
622668

COLLIER, rubiner, safirer, lås 14K vitguld med citriner och diamanter.

Femradigt. Fasettslipade kulor av rubiner och flerfärgade safirer. Kullås med olikslipade citriner samt mindre diamanter. Längd ca 80 cm.

Obetydligt slitage. Mindre repor och märken.

Utropspris
5 500 SEK