SOFFA, Peem, Finland 1970-tal, etikettmärkt.

Tresits. Rak form. Lösa stoppade dynor klädda i olivgrönt läder. Längd 186 cm.

Bruksslitage, lädret med slitage och repor.

Utropspris
3 000 SEK