SKRIVBORDSLAMPA, "Arkitekt", Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets senare del.

Vitmetall. Ställbar. Etikettmärkt. Diam 21, armens längd ca 93 cm.

Ej funktionstestad. Fläckar och repor.

Utropspris
1 500 SEK