STOLAR, 1 par, rokokostil, omkring år 1900.

Förgyllda och bronserade. Skuren dekor av bl a rocaille. Fast stoppad rygg och sits.

Repor och märken. Klädsel med slitage, några fläckar. Färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK