VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Spröjsad dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 61. Djup 29. Höjd 136 cm. Nyckel finns.

Ej fackmannamässigt utförd målning. Slitage, repor och märken. Något färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK