625148

Otto Schulz

(Tyskland, 1882-1970)
Fåtölj, 'schulz', otto schulz, 1900-talets mitt.

FÅTÖLJ, 'Schulz', Otto Schulz, 1900-talets mitt.

Djupstoppad rygg, klädd i blått.

Mindre slitage.

Utropspris
10 000 SEK