TIDNINGSMAGASIN, Populär mekanik, 1954-1970-tal.

Exemplar från 1954/2. 1961/11-12. 1962/2,4-12.1963/1,3,6-10,11,12. 1964/1-6,8-12. 1965/ komplett. 1966/1-6,8-12. 1967/1. 1968/ komplett. 1970/1-5,7-11.

Slitage, skador. Ej genomgångna. Nummer saknas.

Utropspris
200 EUR