Frans Lindström

(Sverige, 1874-1954)
Frans Lindström
(Sverige, 1874-1954)

LINDSTRÖM, FRANS, akvareller, 3 st, sign.

"Kungsholmsgatan vid Jeppes trappor", "Drottninggatan, hörnet av Rådmansgatan", motiv från Gamla Stan. 18x22 resp 17x20.

Utropspris
900 SEK