Madeleine Pyk – en samling F769
626336

ARMLÄNK, 18K vitguld med briljantslipade diamanter, 3,12 ct, importstämplat. Vikt 38,9 gram.

Längd 38,9 gram. Carat enligt gravyr stämmer ej då två briljantslipade diamanter saknas.

Bruksslitage. Två diamanter saknas, carat enligt gravyr stämmer ej då dessa saknas.

Utropspris
12 000 SEK