SKÅP, 1900-tal

SKÅP, 1900-tal

Rak form. Låda och skåps dörr med bakomliggande hylla. Vitlackerad metall. Djup 34, Bredd 38, Höjd 82

Färgbortfall, rost, bucklor.

Utropspris
1 500 SEK