Madeleine Pyk – en samling F769

BYRÅ, 1800-talets slut.

BYRÅ, 1800-talets slut.

Sex lådor, beslag av mässing. Bredd 79. Djup 48. Höjd 137 cm.

Slitage, repor och märken. Senare målning. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
5 000 SEK