TIDNINGSSTÄLL/BORD, 4 delar, jakaranda, 1970-tal. CITES intyg medföljer.

Två tidningsställ samt två mindre bord. Skiva av jakaranda, benställning av stål samt tidningskorg i läder. Tidningsställets mått, Längd 57, bredd 35, höjd 37 cm.

Slitage. Repor och märken. Fanérskador.

4.10.18-1218/15

Utropspris
3 000 SEK