GRAMMOFON, "Lemberg", Petrograd, Ryssland 1920-tal samt STENKAKOR, 12 st, olika artister.

Plakett Лемберг Петроградъ Морская. Olavi Virta. Eero Väre. Ulla Christenson. Olle Bergman. Matti Jurva. Veli Lehto. Maj Lindström- Arne Hasseblad. Silver stars och Rytmi-ensemble. Harri Brandelius. Ingvar"Tjotta" Olsson. Bielefelder Kinderchor. 4 askar med nålar medföljer.

Slitage, skador. Ej genomgångna. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR