SKÅLAR, 2 st samt KARAFF, glas, Bertil Vallien, Åfors och Boda.

Skål, dekor i blått, signerad Boda Åfors Unik 1718 B Vallien, diameter 16 cm. Skål på fot, signerad Boda B Vallien 51563, höjd 16 cm. Karaff, signerad Boda Åfors B Vallien 40 150, höjd 15 cm.

Några repor.

Utropspris
2 000 SEK