PARKERINGSMÄTARE, "Duncan meter", Duncan industries, U.S.A, 1900-talets andra hälft.

Bordsstatativ. Höjd 48 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

305. Harald Notini, bordslampa, modell "15238", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1930-40-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
7 500 SEK