VÄGGAPPLIQUER, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

För två ljus vardera, stomme av metall behängd med olikslipade prismor, höjd ca 40 cm. Elektrifierade.

Ej funktionstestade, smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK