SERVERINGSVAGN, 1950-tal.

SERVERINGSVAGN, 1950-tal.

Stomme i mässing. Två skivor i svart glas. På tre hjul. Längd 95, bredd 55, höjd 73.

Smärre slitage och repor. En skiva med mindre kantnagg.

Utropspris
4 000 SEK