SERVISGLAS, 6 delar, "Odelberg", Kosta.

Karaff, vinglas, 2 selterglas samt 2 askfat. Karaffens höjd 28 cm. Vinglasets höjd 12,5 cm.

Smärre slitage. Askfat med nagg på kant.

Proveniens

Segerstads Herrgård, Västergötland.

Utropspris
2 000 SEK