Madeleine Pyk – en samling F769

LÄKARSKÅP, KIFA, Stockholm, 1900-talets mitt.

Vitmålat trä. Två glasade dörrar samt två underliggande dörrar. Fyra hyllplan i glas. Bredd 84, djup 41, höjd 170 cm. Nyckel finns.

Ställvis färgbortfall. Repor och slitage. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK