MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

Teak. Stolar med stoppad klädsel i röd nyans. 2 st. iläggsskivor a´55 cm. Bord, höjd 73, diameter 115 cm. Brännmärkta.

Bruksslitage. Torr stoppning.

Utropspris
3 000 SEK