MÖBLEMANG, 5 delar, 1900-talets första hälft.

Vitlackerat. 4 hopfällbara stolar och hopfällbart bord. Stolar i regissörsmodell med avtagbar textilrygg samt textilsits. Runt hopfällbart bord med klaffar samt urtag för parasoll. Diam 90, höjd 60 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall. Smärre rostangrepp och sprickor.

Utropspris
2 000 SEK