STOL, industri, Mercado, 1900-talets slut.

Stomme i metall. Fast stoppning i sits och rygg med rött läder. Höj och sänkbar funktion. Funktion som gör stolen mobil samt låsbar. Djup 70cm Bredd 53cm Höjd 90cm.

Brukslitage.

Utropspris
1 500 SEK