TIMGLAS, ben, märkt Captain J. Reuter och daterat 1817.

Daterat 8. March 1817. Rik skuren dekor med bland annat blomster- och knutmotiv. Höjd 20 cm.

Skört. Skador och slitage, lösa delar.

Utropspris
300 EUR