MATTA, rölakan/munkabälte, Kerstin Sundberg-Åsling, ca 180 x 130 cm, signerad och etikettmärkt.

Brunröd med mönster i ljusblått och svart.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK