Madeleine Pyk – en samling F769

FICKUR, Schweiz Robert Brandt et Cie, 18K guld.

Emaljerad urtavla med arabiska siffror, signerad i boetten, diameter ca 4,5 cm. Tillhörande Chatelain med plats för foto. Nyckel finns.

Ej funktionstestad, urtavlan med spricka, smärre repor. Nyckel finns.

Utropspris
5 000 SEK