Madeleine Pyk – en samling F769
633119

ARMBAND, 18K vitguld, Bröderna Hedens Guldateljé, Stockholm, 1976. Total vikt ca 56 g.

Korridorlänk. Längd 19 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Utropspris
14 000 SEK