TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, gjutjärn, omkr 1900-talets mitt.

Ljust bemålade. Två stolar med genombruten rygg, rund fast sits klädd i brunrött konstläder, kopplade ben. Runt bord med fyrdelad pelarfot.

Slitage. Rost. Färgbortfall. En stolsits med reva.

Utropspris
2 000 SEK