PARTI LEKSAKER, 4 st, 1900-talets andra hälft

Lastbil, Japan. Asfaltsmaskin, märkt "D.G.M Made in Germany US Zone". Bil, "Candidat", Arnold, US Zone, Germany. Båt, målat trä, N.B.K Trade mark. Längd 25-36 cm.

Asfaltsmaskinen samt båten saknar del. Bruksslitage, repor, ej fullständigt genomgågna eller funktionstestade. Latsbilsflask med skada.

Utropspris
1 500 SEK