FICKPLUNTA, silver och kristall, Gustav Anton Scheidt, Wien ca 1900-talets första kvartal.

Nedre del som kopp. Höjd 13 cm.

Smärre intryckningar på proppen, bruksslitage.

Utropspris
200 EUR