AFFÄRSDISK, omkring 1900-talets mitt/andra hälft.

Rak form. Mörkbtsad lövträ med glasade sidor. 21 utdragbara skivor. 3 lådor. Längd 150 cm, höjd 93 cm, bredd 60 cm.

Slitage, repor, skav och nagg. Ett ben löst men medföljer.

Utropspris
2 000 SEK