ARMBANDSUR, 3st, Swatch - Cinema Set (100 years of Cinema 1895 - 1995) numrerad 2939/5555

Boxen i form av en filmrulle innehåller tre klockor signerade Pedro Almodovar, Akira Kurosawa och Robert Altman. Samt tre filmsnuttar från de tre filmskaparna. Originalkartong.

Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK