PARTI LEKSAKER, 15 delar, porslin och metall, bl a Tyskland och USA, 1900-talets första hälft.

Dockservis, 13 delar, porslin. Dekor av lekande barn. 6 mattallrikar, 5 djupa tallrikar, såssnipa, kanna. Symaskin i plåt med polykrom dekor. Handtag i trä. Strykjärn i metall. Handtag i trä.

Porslinet med slitage.

Utropspris
900 SEK