STARKVINSGLAS, 6 st, 1800-talets första hälft.

Kvadratisk fot. Slipad och förgylld dekor med bladverk. Höjd 10 cm.

Förgyllning med slitage. En med lagad fot.

Utropspris
2 000 SEK