Fyra lådor. Målad. Beslag av mässing. Bredd 84. Djup 34. Höjd 77 cm.
Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Färgbortfall. Senare målning och beslag av mässing. Ej fackmannamässigt utförd målning.