INDUSTRIVAGN, 1900-talets första hälft.

Vitmålad trävagn på fyra hjul. Längd 132, bredd 61, höjd 36 cm.

Hårt bruksslitage. Rostangrepp. Fläckar och färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK