BLOMSTERBORD, 1900-talets andra hälft.

Trä och glas. Höjd 67 cm, längd 90 cm, bredd 30 cm.

Bruksslitage, glasskivor med enstaka nagg/avslag.

Utropspris
1 500 SEK