Gunilla Allard

(Sverige)
Gunilla Allard
(Sverige)

FÅTÖLJER/STOLAR, ett par. "Cortina", Gunilla Allard, Lammhults, 1990/2000-tal.

Vitlackat böjträ. Insidan tygbeklädd. Kromad benställning. Höjd 80 cm.

Bruksslitage. Slagskador varav somliga övermålade.

Utropspris
1 500 SEK