ARBETSBORD, enligt uppgift Tham & Videgård Arkitekter, 1990-tal.

Ask. Rektangulär skiva med 4 lådor i sargen. Hurts med dörr. Ben av metall. Längd 285 cm, bredd 80, höjd 80 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Klistermärken. Fanér- samt stötskador. Skruvar medföljer, ej genomgångna.

Utropspris
6 000 SEK