SERVERINGSSKÅP, 1940/50-tal.

SERVERINGSSKÅP, 1940/50-tal.

Utskuren reliefdekor på dörrparet, bakomliggande inredning av lådor och hyllplan. En låda i sargen. Kopplad benställning. Längd 104, bredd 46, höjd 139 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Någon smärre slagskada.

Utropspris
4 500 SEK