OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad J Russel, och daterad 1907.

Motiv med stuga, stensatt bro och svanar. 46x76 cm.

Sedvanligt ytslitage, skav och flera små hål.

Utropspris
1 500 SEK