SALT och PEPPARSTRÖARE samt SENAPSKANNA, silver, Horace Woodward & Co (Edgar Finley & Hugh Taylor), London, England,1890

Vikt 172 gram. Vegetativ dekor, senapskanna med blå glasinsats. Höjd 7-8 cm.

Bruksslitage, insats med smärre nagg

Utropspris
1 500 SEK