SKYLTBOKSTAV med NEON, 1900-tal.

Galvaniserad plåt med neonljus. Höjd 46 cm.

Slitage. Fläckar. Ny el och transformator, fungerar enligt uppgift men ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK