KARMSTOL, Jacob & Josef Kohn, Wien, 1900-talets första hälft.

Svartmålat trä. Runda kopplade ben. Etikettmärkt. Höjd 79 cm.

Bruksslitage. Senare målning.

Utropspris
1 500 SEK