639870

KARMSTOLAR, 1 par, Krogenäs Möbler, Norge, 1900-talets andra hälft.

Karmstolar, 1 par, krogenäs möbler, norge, 1900-talets andra hälft.

Furu. Genombruten rygg. Brännmärkt.

Slitage. Repor och märken. Några fläckar.

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer