PLUNTA, silver, England, London 1901, vikt 554 g.

Storlek 23x13x4 cm. Graverat, krönt monogram AR, samt Strumpebandsordens valspråk "Honi soit qui mal y pense", Skam den, som tänker illa därom.

Bucklor, bruksslitage

Utropspris
300 EUR